SMAŻALNIA

W naszej smażalni oferujemy Państwu ryby nie tylko ze względu na ich oczywiste walory smakowe, ale przede wszystkim zdrowotne. Nie ma cenniejszego źródła białka, wapnia, fosforu wit A, D, E. Ryby są lekkostrawne, niskokaloryczne, a dietetycy zaliczają je do najzdrowszych pokarmów.


Aby zachować te walory ryby smażymy beztłuszczowo na profesjonalnych urządzeniach gastronomicznych do tego celu przeznaczonych. Metoda ta, pozwala wydobyć prawdziwy, niepowtarzalny smak każdej ryby, a przy okazji ma działanie pro-zdrowotne w profilaktyce chorób krążenia, otyłości oraz wielu innych.

Ze względu na zawartość tłuszczu ryby dzielimy na:

  • chude: dorsz, sandacz, kergulena, sola, lin, szczupak, miruna, panga
  • średniotłuste: pstrąg, karmazyn, karp, łosoś, okoń nilowy
  • tłuste: halibut, węgorz, śledż, makrela
W stałej ofercie posiadamy kilkanaście gatunków ryb prosto od rybaka z naszego morza Bałtyckiego, ale również z mórz i oceanów całego świata.PIZZERIA

Wychodząc naprzeciw gustom smakowym naszych klientów, proponujemy bardzo bogate i urozmaicone menu.

Poprzez smakowite dania kuchni włoskiej: pizza, spaghetti, sałatki, posiadamy dyplom ukończenia kursu oraz certyfikat Klubu Dobrej Pizzy który otrzymaliśmy od włoskiego mistrza Pizzaiola do tradycyjnej kuchni polskiej:

zupy, dania obiadowe, domowe ręcznie robione pierogi oraz wiele innych specjalności.
Samo jedzenie to jednak nie wszystko, zależy nam na tym aby nasi klienci czuli się komfortowo i swobodnie. Wyposażenie w stare ręcznie robione sprzęty gospodarstwa domowego: dzbanki, misy, lampy, liczydła, radia, magiel i meble, połączone z bogatą prezentacją kultury kaszubskiej: hafty, porcelana, rzeźba sprawiają iż nasi klienci czują się trochę jak w muzeum.

Z podziwem i nostalgią oglądają stare sprzęty, które znają z opowiadań, przekazów, mogą wziąć je do ręki i pokazać swoim dzieciom.

Dla najmłodszych - kącik rysunkowy.

Mamy nadzieję, że będziecie mogli Państwo sami ocenić jakość serwowanych potraw, fachową i szybką obsługę oraz bogate menu.
 
 
 
SeeNet